לוגו שוקס

אנימל שופ

המגוון הגדול ביותר בישראל של מוצרי מזון אביזרים ואוכל לכלבים, חתולים, חיות קטנות כמו אוגרים ארנבים ושרקנים, תוכים, זוחלים דגים ועוד!

שני חברי ילדות, הגענו לתחום המזון והציוד לבעלי חיים בשנת 2006 בזכות האהבה הגדולה והכבוד הגדול שאנחנו רוחשים למקום ולחשיבות חיית המחמד בלב בעליהם ומשפחתם. גידלנו בביתנו כלבים, אוגרים, שרקנים, דגים ואפילו תוכים! גדלנו יחד איתם וחווינו רגעי אושר גדולים ואהבה ללא תנאי וגם צער גדול כאשר נאלצנו להיפרד מחברינו הנאמנים. עם השנים צברנו ידע אדיר במוצרים לחיות מחמד ובזכות הידע הזה אנו מסוגלים להעניק שירות מקצועי מגובה בניסיון עשיר על מנת להעניק לחיית המחמד שלכם את האוכל והאביזרים שהכי מתאימים לה. בחנות החיות שלנו תוכלו למצוא את המגוון הגדול ביותר בישראל של מוצרי מזון אביזרים ואוכל לכלבים, חתולים, חיות קטנות כמו אוגרים ארנבים ושרקנים, תוכים, זוחלים דגים ועוד!

שרות לקוחות: 073-726-0769

עדיין אין חוות דעת

אישור ההזמנה: אחרי שהרוכש אישר את הזמנתו באתר ההזמנה לשם ביצוע, החל מרגע אישור ההזמנה כאמור ההזמנה לא ניתנת לשינוי או ביטול. מערכת האתר שולחת אישור הזמנה אוטומטי למייל שנמסר בתהליך ההרשמה. אישור זה אינו מהווה אישור סופי לשליחת ההזמנה. במידה ויש חוסר במלאי של אותו מוצר או סיבה אחרת שמונעת מאנימל שופ לשלוח את המוצר, החברה תיצור קשר עם הלקוח דרך דוא"ל או דרך הטלפון ותציעה לו להחליף את המוצר או להשיב לו את כספו בחזרה. מובהר כי ייתכנו מקרים חריגים של טעויות ביחס למידע על המוצרים באתר לרבות מחירם. טעויות אלו הינן בתום לב, הנובעות מטעות אנוש או טעות הקלדה בולטות בחריגותן, במקרים אלה לא יוכל המשתמש ליהנות מהטעות והוא יהיה זכאי לרכוש את המוצר במחיר הנכון. ביטול הזמנה: משתמש רשאי לבטל רכישת מוצר ששוויו מעל 50 ש"ח, באמצעות פניה בכתב לחברה, בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") ותקנותיו ומדיניות החזרת ו/או החלפת מוצרים ושירות כמופיע באתר. ככלל ביטול העסקה יתאפשר מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את פרטי העסקה האמורים בחוק הגנת הצרכן, ובניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 ש'ח, לפי הנמוך מביניהם. ביטול עסקאות בכרטיס אשראי יכולה להוביל אף לעמלת ביטול נוספת בגין סליקה בגובה 2.5% נוספים לדמי הביטול. כנגד החזרת מוצר שעלותו פחות מ- 50 ₪ יינתן זיכוי בלבד. מבלי לגרוע באמור לעיל כל אנימל שופ שומרת לעצמה את הזכות לקזז מסכום הזיכוי כל הוצאה שנגרמה לה עקב ביטול העסקה לרבות דמי משלוח. בעת ביטול עסקה עקב פגם, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו במעמד קבלת המוצר במחסני החברה, המוצר יוחזר על חשבון החברה. ביטול העסקה יעשה על ידי שליחת דוא"ל לחברה בכתובת kobobipets@gmail.com ביטול העסקה אינו מתאפשר במקרים הבאים: במוצרים שלא ניתן להשתמש בהם פעם נוספת ו/וא לספקן לצרכן אחר ו/או מוצרים שערכם יאבד בפרק הזמן עד לחזרתם לעסק ("טובין פסידים" כמשמעם בחוק הגנת הצרכן). 2) המוצר יוצר במיוחד עבור הלקוח. 3) המוצר או אריזתו פגומים או תקולים. 4) המוצר לא הוחזר באריזתו המקורית 5) עברו יותר מ14 יום מיום הרכישה. אחריות על מוצרים: האחריות על המוצרים הנמכרים באתר תינתן על ידי בעל האחריות, אנימל שופ לא תהיה אחראית לאיכותם, לטיבם, לעמידותם, ליכולת פעולתם התקינה ולמפרט.